PONIEDZIAŁEK   26.VII.   św. Joachima i Anny

7.00 + Józefa KOZIEŁ od współpracowników i zarządu firmy Akord

18.00 Z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na dalsze lata posługi kapłańskiej dla ks. Szymona z okazji imienin od Straży Honorowej NSPJ i Żywego Różańca

18.00 + Annę KULASIK  od rodziny

 

WTOREK   27.VII.

7.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny

7.00 + Józefę MAZURKIEWICZ od sąsiadów z ul. Kępy 2

18.00 Władysława FIUK w 25 rocz. śm.

 

ŚRODA  28.VII.      św. Szarbela 

7.00 +  Władysławę KAROŃ od sąsiadek Rebeta i Guła z ul. Dworskiej 17

7.00 + Kazimierza KOSEK od żony

18.00 + Władysława FIUK w 25 rocz. śm. od żony i dzieci

 

CZWARTEK   29.VII.   św. Marty

7.00 + Martę PIETRZAK w 5 rocz. śm.

18.00 + Emilię i Józefa DOMNICK od córki z wnuczką

18.00 + Dariusza CISZOSKIEGO od siostry Beaty z rodziną

 

PIĄTEK   30.VII.       św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła

7.00 + Władysławę KAROŃ od mieszkańców bloku 30

15.00 + Marię OPOZDA od najbliższej rodziny

18.00  + Mateusza HAJÓW w rocz. ur.

 

SOBOTA  31.VII.    św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

7.00 + Renatę KOWALSKĄ od sąsiadów z bloku 48

7.00 + Józefę MAZURKIEWICZ od rodziny Mazurkiewiczów z Dębicy

18.00 + Alfreda MATRAS od sąsiadów

 

NIEDZIELA   1.VIII.      XVIII Niedziela Zwykła

  7.00 W intencji Żywego Różańca z prośbą o nowe powołania modlitewne do róż

9.00 + Marię OPOZDA od sąsiadów z ul. Pięknej od 14 do 20

10.30  MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

  1. od uczestników pogrzebu: + Feliksa BIAŁONIA, Kazimierza KOSEK, Mariana REK, Teresę Skorus, Artura GRZYBKA, Kazimierzz MALANOWSKIEGO, Henryka ZATOŃSKIEGO
  2. + Urszulę SZULCZEWSKĄ

+ Arkadiusza BEKUSA, Zygmunta i Helenę SKOCZÓW, Edmunda MATUSZEWSKIEGO

+ Stanisława i Stanisławę RECZKO

+ Mariannę CEGIEŁKA, Wiesławę CHMIEST

+ Marię CABER-FLORCZYK

12.00 + Marię CIENIAWSKĄ w 15 rocz. śm.

18.00 + Bernadetę PALMĄKĘ w 18 rocz. śm.