3.10 Poniedziałek

7.00   + Janinę DULEWICZ – greg. 3

18.00 + Jana, Mariusza WOJCIECHOWSKICH

18.00 + ks. Piotra PISARCZYKA

18.00 + Jerzego FIUKA – greg. 3

4.10 Wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu 

7.00   + Janinę DULEWICZ – greg. 4

18.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże
błogosławieństwo dla rodzin przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny

18.00 + Jerzego FIUKA – greg. 4

18.00 + Andrzeja GONDKA w 7 r. śm.

5.10 Środa – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy  

7.00   + Jerzego FIUKA – greg. 5

18.00 + Janinę DULEWICZ – greg. 5

18.00 + Małgorzatę MOLENDĘ – od Małgorzaty Majduny z Ciężkowic

18.00 + Adasia STAŚKIEWICZA

6.10 Czwartek 

7.00   + Janinę DULEWICZ – greg. 6

18.00 W int. Straży Honorowej NSPJ

18.00 + Jerzego FIUKA – greg. 6

18.00 + Teodorę WILK – od koleżanek

7.10 Piątek – wspomnienie NMP Różańcowej

7.00   + Janinę DULEWICZ – greg. 7

15.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia:

Do miłosierdzia Bożego o przebłaganie za grzechy całego świata, aby złagodzić gniew Boży oraz za zmarłych w czyśćcu cierpiących

18.00 + Zofię KOWNICKĄ, Rudolfa MUSZYŃSKIEGO

18.00 + Józefę, Józefa SZUMAŃSKICH

18.00 + Jerzego FIUKA – greg. 7

8.10 Sobota

7.00   + Janinę DULEWICZ – greg. 8

14.00 Ślub

18.00 + Helenę ŁAZARZ w 2 r. śm. – od męża z dziećmi

18.00 + Jerzego FIUKA– greg. 8

18.00 + Henryka KOZIOŁA w 12 r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami

9.10 Niedziela – XXVIII Niedziela Zwykła

 

7.00   Za dusze  czyśćcu cierpiące

9.00   + Jerzego FIUKA – greg. 9

10.30 Zbiorowa za żywych oraz chrzty:

– Jubileuszowa w 25. r. ślubu Anety i Adama KOTLARKÓW

– dziękczynna w 80. r. ur. Heleny MISIEK – od córki z rodziną

– dziękczynna w 20. r. ślubu Renaty i Krzysztofa

– o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Nadii Mrożek
w 1. rocznicę urodzin

Chrzty: Bruno Gęborek, Stanisław Zborowski, Lena Liberska

12.00 + Zofię OBERSZTALSKĄ – od siostry Janiny z rodziną

18.00 + Janinę DULEWICZ – greg. 9

26.09 Poniedziałek

7.00   Dziękczynna w 1 r. ślubu Agaty i Adriana

 

18.00 + Teodorę WILK – od koleżanek

18.00 + Marię MUSIALIK – greg. 26

18.00 + Barbarę KIEŁBASĘ – greg. 26

 

27.09 Wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo

7.00   + Barbarę KIEŁBASĘ – greg. 27

 

18.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny

18.00 + Marię MUSIALIK – greg. 27

18.00 + Teodorę WILK – od rodz. Piętowskich

 

28.09 Środa – wspomnienie św. Wacława, męczennika 

7.00   + Barbarę KIEŁBASĘ – greg. 28

7.00   + Marię MUSIALIK – greg. 28

 

18.00 + Elżbiety PASTERNAK – od Piotra z rodziną

18.00 + Witolda KAUZALA, Czesławę, Kazimierza KAUZALÓW, Annę, Bolesława BORONIÓW

18.00 + Jerzego FIUKA – od Agaty, Gosi, Edyty, Michała, Pawła i Andrzeja

 

29.09 Czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7.00   + Marię MUSIALIK – greg. 29

 

18.00 + Małgorzatę MOLENDE – od rodz. Kopciów

18.00 + Barbarę KIEŁBASĘ – greg. 29

18.00 + Bogumiłę BAŚKIEWICZ

 

30.09 Piątek – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła

7.00   + Zdzisława ZASUCHĘ w 7 r. śm., oraz jego rodziców Janinę, Alojzego oraz
Marię, Jakuba PUSTUŁKO

 

13.30 Ślub

15.00 + Marię MUSIALIK – greg. 23

 

18.00 + Barbarę KIEŁBASĘ – greg. 30

18.00 + Krzysztofa LEŻUCHA w 19 r. śm. – od rodziców

 

1.10 Sobota – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora
Kościoła

7.00   + Jerzego FIUKA – greg. 1

7.00   W intencji Żywego Różańca

 

18.00 + Urszuli KOCHAŃSKIEJ – od rodziny

18.00 + Janinę DULEWICZ – greg. 1

18.00 + Henryka, Halinę, Annę, Władysława GOMUŁKÓW, Józefę, Stanisławę ŻELEZIKÓW i zm. z rodz. ADAMCZYKÓW i DZIWOSZÓW

2.10 Niedziela – XXVII Niedziela Zwykła

7.00   W intencji Żywego Różańca

 

9.00   + Karoliny KAZIMIERCZYK w 3 r. śm., Wandy, Stanisława DZIAŁÓW

 

10.30 Zbiorowa za zmarłych:

Zmarłych w miesiącu wrześniu: Zdzisława GRACKIEGO, Piotra PIĘTKI, Jana JASKÓŁĘ, Heleny NOWAK, Władysławę KOLASĘ, Irenę MARYNOWSKĄ, Teresę LEWANDOWSKĄ, Stanisławę WYPORSKĄ, Leokadię BALCERZYK

oraz za zmarłych:

+ Zbigniewa WÓJCIKA w 1 r. śm. – od żony, córki i syna z rodzinami

+ Antoniego NAROŻNEGO w 1 r. śm. – od żony i córek z rodzinami

+ Krystynę ŚMIGIELSKĄ, Zdzisława ZIELONKĘ

+ Mieczysława KABZĘ – od rodziny

+ Krzysztofa DZIAŁACHA w 1 r. śm. – od żony i syna, synowej i wnuczki

+ Leokadii, Kazimierza PASTERNAKÓW, Janinę, Stanisława  – od Teresy i Martyny

+ Elżbietę PAJOR w 2 r. śm. – od córek Jolanty i Sabiny z rodzinami i Mariana Boronia z rodziną

+ Jadwigę OLIWIŃSKĄ – od rodziny

+Stanisławę, Grażynę LAW, Mariannę Stanisława, Jana POKORÓW, Justynę FIJAŁKOWSKĄ

+ Helenę w 6 r. śm., Stanisława w 29 r. śm. MATYJÓW

+ Teresę GOLAŃSKĄ w 1 r śm. – od męża, córki Małgorzaty i syna Tomasza z rodzinami

+ Tadeusza GÓRALA

+ Stanisławę, Bonifacego FELEDYKÓW, Marię FELEDYK-PŁASZEWSKĄ

+ Zdzisława MALIKA w 38 r śm. – od rodziny

+ Danutę, Kazimierza FIOŁKÓW

 

12.00 + Jerzego FIUKA – greg. 2

 

18.00 + Janinę DULEWICZ – greg. 2

19.09 Poniedziałek

7.00   + Marię MUSIALIK – greg. 19

7.00   + Barbarę KIEŁBASĘ – greg. 19

 

18.00 + Grażynę JANECKĄ – od męża Mirosława

18.00 + Janusza KORDASZEWSKIEGO – od żony z synami

18.00 + Jerzego FIUKA – od rodz. Krakowskich i Chołodów

 

 

20.09 Wtorek – wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon prezbitera i Towarzyszy męczenników

7.00   + Marię MUSIALIK – greg. 20

7.00   + Barbarę KIEŁBASĘ – greg. 20

 

18.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny

18.00 Dziękczynna w 19 r. ślubu Edyty i Jacka z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

18.00 + Małgorzatę MOLENDĘ – od rodz. Sławnikowskich

 

21.09 Środa – święto Mateusza Apostoła i Ewangelisty

7.00   + Teodorę WILK

 

18.00 + Marię MUSIALIK – greg. 21

18.00 + Barbarę KIEŁBASĘ – greg. 21

18.00 + Helenę KOWAL – od sąsiadów

18.00 + Małgorzatę MOLENDE – od Izabeli Bator-Prusa z Krakowa

 

22.09 Czwartek – wspomnienie NMP Bolesnej

7.00   + Marię MUSIALIK – greg. 22

7.00   + Zbigniewa SZAWICĘ – od rodziców i brata z rodziną

7.00   W dniu chrzcin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Krystyny

18.00 + Jerzego FIUKA – od Marii i Tadeusza Krawczyków

18.00 + Barbarę KIEŁBASĘ – greg. 22

 

 

23.09 Piątek – wspomnienie św. Ojca Pio

7.00   + Marię MUSIALIK – greg. 23

7.00   + Zdzisławę MIKLAS w 3 r. śm.

 

15.00 + Barbarę KIEŁBASĘ – greg. 23

 

18.00 + Marka SADOWSKIEGO w 6 r. śm., Henryka, Walerię SADOWSKICH

18.00 + Kazimierę, Jana ŻURKÓW

 

24.09 Sobota

7.00   + Barbarę KIEŁBASĘ – greg. 24

7.00   + Wiesławę SATORĘ – od sąsiadów z ul. Kępa 2

 

16.00 Ślub

 

18.00 + Zbigniewa IWANCZEWSKIEGO – od syna

18.00 + Marię MUSIALIK – greg. 24

18.00 + Lucynę KAWKĘ – od siostry Wandy z rodziną

 

 

25.09 Niedziela – XXVI Niedziela Zwykła

7.00   + Mariannę DYBICH, Stanisławę SERWIŃSKĄ, Julię, Romana SADOWSKICH

 

9.00   + Marię MUSIALIK – greg. 25

9.00   + Grażynę NOWIKIEWICZ w 5 r. śm. – od mamy

 

10.30 Zbiorowa za żywych oraz chrzty:

 

12.00 Dziękczynna w 1 r. ur. Lili KOWALCZYK – od babci i dziadka

 

18.00 + Barbarę KIEŁBASĘ – greg. 25

Poniedziałek:

7:00  +Marię MUSIALIK (greg.5)

7:00 + Barbarę KIEŁBASĘ – (greg. 5)

 

18:00 + Elżbietę PASTERNAK – od Teresy z mężem

18:00 + Małgorzatę MOLENDĘ – od mamy

18:00 * Dziękczynna w rocznicę urodzin Beaty Madejczyk z prośbą o Boże
błogosławieństwo i opiekę NMP

 

Wtorek:

7:00  +Marię MUSIALIK (greg.6)

 

18:00  Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu, z prośbą
o Boże błogosławieństwo dla rodzin przez wstawiennictwo
św. Joachima i św. Anny

18:00  + Jerzego JANKOWSKIEGO  -od wnuków z rodzinami

18:00 + Barbarę KIEŁBASĘ  (greg. 6)

 

Środa

7:00 +Marię MUSIALIK (greg.7)

7:00 + Barbarę KIEŁBASĘ  (greg. 7)

 

18:00 + Kazimierza PASICH – od Anny i Krzysztofa Pasichów z rodziną

18:00 + Jerzego FINKA – od koleżanek z przedszkola i pracowników Zespołu
Szkół nr 5

18:00 * o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla HALINY z racji urodzin

 

 

Czwartek (święto Narodzenia NMP)

7:00 +Marię MUSIALIK (greg.8)

7:00 + Barbarę KIEŁBASĘ  (greg. 8)

 

18:00 * O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Maksymiliana
CHLUZIKA  w 75 rocznicę urodzin

18:00 + Anitę WYKURZ – w 7. rocznicę śmierci

18:00 + Kazimierę TARKA –  od zakładu pogrzebowego Lilia Pełka

 

Piątek  (św. Piotra Klawera)

7:00 +Marię MUSIALIK (greg. 9)

 

15:00 + Jerzego FINKA – od brata z rodziną

 

18:00 + Barbarę KIEŁBASĘ (greg. 9)

18:00 + Małgorzatę MOLENDĘ –  od teściowej

 

Sobota

7:00 +Marię MUSIALIK (greg.10)

7:00 + Barbarę KIEŁBASĘ  (greg. 10)

 

16:00 ślub

 

18:00 + Eugenię SZUMNIAK,  Marię, Henryka NIWIŃSKICH

18:00 + Teresę KOWALSKĄ – od siostry

18:00 * Dziękczynna, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla IZABELI
i KRZYSZTOFA – w rocznicę ślubu

 

Niedziela: (XXII Niedziela Zwykła)

 

7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

7:00 +Marię MUSIALIK (greg.11)

9:00 + Andrzeja MIKOŁAJCZYKA –  w 4. rocznicę śmierci – od żony

9:00 + Barbarę KIEŁBASĘ  (greg. 11)

10:30 + Zbiorowa za żywych:

  • O błog. Boże dla Jadwigi JANISZEWSKIEJ – w 94. rocznicę urodzin
  • Milenę i Sławomira OWCZAREK – w 23. rocznicę ślubu
  • Dziękczynna za otrzymane łaski , o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla PRZEMYSŁAWA i KATARZYNY  – w 18. rocznicę ślubu
  • Dziękczynna za otrzymane łaski – od URSZULI
  • Dziękczynna za uratowanie z wypadku MARTYY
  • Za nowożeńców: Kingę i Michała WANECKICH; Martę i Bartosza STAWICKICH;  Oliwię i Konrada TERKALSKICH; Rafała  i Martę KOS; Magdalenę i Mateusza KLUSEK; Michała i Ewelinę WIDURSKICH;

12:00 * Dziękczynna z okazji .7 urodzin dla Błażeja LICHOŃ

18:00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie oraz opiekę
Matki Bożej dla MAŁGORZATY i JANA  w 40. rocznicę ślubu

Poniedziałek: (Męczeństwo św. Jana Chrzciciela)

7:00  + Wiesława PUDO – od rodziny

 

18:00 + Józefa NOWAKA  – od cioci Krystyny

18:00 + Jerzego JANKOWSKIEGO – od syna Bogusława z rodziną

18:00 + Małgorzatę OKRZESIK – od Doroty i Olgi

 

Wtorek:

7:00 + Mariannę MESJASZ – od zakładu pogrzebowego Lilia Pełka

 

18:00  Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu, z prośbą
o Boże błogosławieństwo dla rodzin przez wstawiennictwo
św. Joachima i św. Anny

18:00  + Józefa NOWAKA – od Wacława Garusa z rodziną

18:00 + Henryka SZADE – od matki, siostry i brata z rodzinami

 

Środa

7:00 + Irenę KUCYTOWSKĄ – od Pauliny i Roberta Wilk z rodziną

 

18:00 + + Józefa NOWAKA – od Nowaków z Zagórza

18:00 + Zbigniewa IWANCZEWSKIEGO – od żony

18:00 + Henryka SZADE – OD Bożeny Bujak z rodziną

 

 

 

Czwartek

7:00 +Marię MUSIALIK (greg. 1)

 

18:00 W intencji Straży Honorowej NSPJ

18:00 + Barbarę KIEŁBASĘ – (greg. 1)

18:00 + Janinę LUBERA – od koleżanek Ewy i Grażyny z rodzinami

 

Piątek

7:00 +Marię MUSIALIK (greg. 2)

7:00 + Barbarę KIEŁBASĘ – (greg. 2)

 

15:00 Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego

  • O przebłaganie za grzechy całego świata aby złagodzić gniew Boży oraz za zmarłych w czyśćcu cierpiących
  • Henryka SZADE – od Irenki, Romana i Agnieszki

18:00 + Teresą i Józefa MIKŁÓW – od Ryśka i Jacka

18:00 * Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Jadwigi

 

Sobota (Św. Moniki)

7:00 W intencjach Żywego Różańca

7:00 +Marię MUSIALIK (greg.3)

15:00, 16:00 śluby

18:00 + Ks. Piotra PISARCZYKA

18:00 + Barbarę KIEŁBASĘ – (greg. 3)

Niedziela: (XXII Niedziela Zwykła)

 

7:00 W intencjach Żywego Różańca

 

9:00 + Danutę i Tadeusza PODSTAWÓW –  od rodziny Podstawa

9:00 +Marię MUSIALIK (greg.4)

 

10:30 + Zbiorowa za zmarłych:

+ Jerzego SZCZĘŚNIAK –  od żony, syna, synowej i wnucząt

+  Józefę KUBICKĄ – od sąsiadów z Braci Mieroszewskich 122a

+ Mariana HAT

+ Leokadię, Kazimierza PASTERNAK – od Izy

+ Zofię, Mariana, Ryszarda PIŁAT – od Haliny i Piotra Bieleckich

+ Andrzeja WROŃSKIEGO – od żony i syna

+ Witolda JAKUBCZYKA – od sąsiadów z bloku 60

+ Krystynę WIECZOREK  – od sąsiadów z Kępy 1 E i F

+ od uczestników pogrzebu: + Edytę BILNIK, Janinę WÓJCIK, Bożenę JASIŃSKĄ, Kazimierę TARKA, Sebastiana KYĆ, Michała CUBER, Cecylię SOCHA, Janinę JABŁOŃSKĄ, Grażynę GÓRKA, Joannę KORZEC

 

12:00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla ALEKSANDRY w 22.

rocznicę urodzin

12:00 + Barbarę KIEŁBASĘ – (greg. 4)

 

18:00 * Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej dla KAMILA, MARTY i EWY

Intencje Mszalne

Poniedziałek: (wspomnienie NMP Królowej)

7:00  + Zbigniewa SZAWICĘ  – od rodziców i brata z rodziną

7:00 + Małgorzatę OKRZESIK – od Bożeny i Dariusza Okrzesików z rodziną

 

18:00 + Józefa NOWAKA – od Danuty i Zygmunta Pietrzyk z rodziną

18:00 + Stefana ZMARLAKA – od siostry Joanny z Opola z rodziną

 

Wtorek: (św. Róży z Limy)

7:00 + Wiesława PUDO – od Stanisławy Pudo z rodziną Bilników

 

18:00  Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu, z prośbą
o Boże błogosławieństwo dla rodzin przez wstawiennictwo
św. Joachima i św. Anny

18:00 + Henryka OLEKSIAK – od szefostwa i pracowników firmy BAT-PROM

 

Środa (święto św. Bartłomieja Apostoła)

7:00 + Wiesława PUDO – od Teresy Tomatczak z rodziną

 

18:00 + Kazimierza PASICH – od Stanisława Pasich z rodziną

18:00 + Mariannę MESJASZ – od sąsiadki Zuzanny Zborowskiej

 

  Czwartek

7:00 +Wiesława PUDO – od rodziny Platów

7:00 + Witolda JAKUBCZYKA – od kolegów

 

18:00 + Stefana i Adelę DREJ –

18:00 + Jerzego SZCZEŚNIAKA – od swatów Grażyny i Jacka Wit

 

Piątek (Uroczystość NMP Częstochowskiej)

7:00 + Stanisławę RUPALĘ – od sąsiadów

 

15:00 O Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Bożeny KRZYNÓWEK  z okazji

  1. urodzin

18:00 O zdrowie, potrzebne łaski dla KS. SZYMONA – z racji imienin

18:00 + Józefa NOWAKA – od Danuty i Zygmunta Pietrzyk

18:00 + Henrykę OLEKSIAK – od córki i syna z rodzinami

 

Sobota (Św. Moniki)

7:00 + Eugenię KLAMIŃSKĄ – od córki z rodziną

 

18:00 + Kazimierza PASICH – od syna z rodziną

18:00 + Wiesławę SATORA – od męża Włodzimierza

 

Niedziela: (XXI Niedziela Zwykła)

7:00 + Ludwikę, Bronisława WYDMAŃSKICH, Ludwika AUGUSTYN, Stanisława,

Wawrzyńca STAROPILNYCH, Gabrielę, Franciszka HAASZ, Małgorzatę

SPADZIŃSKĄ

9:00 + Leszka ROLKĘ – od żony i synów z rodziną

10:30 + Zbiorowa za żywych (za Parafian)

12:00 + Zdzisława WILMAŃSKIEGO w 1. rocznicę śmierci

18:00 + Gabrielę Konieczną – od córki z mężem i wnuczkami

Intencje Mszalne

Poniedziałek: (Św. Benedykta, patrona Europy)

7:00  + Małgorzatę MOLĘDA – od koleżanek z banku PBK Eli i Krysi

 

18:00 + Teresą BERENDA – od Marii i Mieczysława z Suchej
Beskidzkiej

18:00 + Józefa ZBOROWSKIEGO – od Wandy Poręby i córki z rodziną

 

Wtorek: (św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu)

7:00 + Mariannę i Władysława WASIAKÓW

 

18:00 + Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu, z prośbą
o Boże błogosławieństwo dla rodzin przez wstawiennictwo
św. Joachima i św. Anny

18:00 + Pelagię CEBULSKĄ, Julię, Ludwika FIUKÓW

 

Środa: (św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników)

7:00 + Janinę LUBERĘ – od sąsiadów z ul. Długosza 13

7:00 +Kazimierę, Stanisława KOCJAN

 

18:00 + Krystynę KUCYPERĘ – od dzieci

18:00 + Małgorzatę MOLENDĘ – od męża

Czwartek:

7:00 +Jolantę ZAWADZKĄ – od sąsiadów z klatki

7:00 + Mariannę MESJASZ – od brata Eugeniusza z rodziną

 

18:00 + Zdzisława WILMAŃSKIEGO

18:00 + Gabrielę KONICZNĄ – od Adama Żura z rodziną

 

Piątek: (św. Bonawentury)

7:00 + Janinę LUBERĘ – od męża Krzysztofa

 

15:00 +  Ryszarda Rebetę – w 1. rocznicę śmierci od mamy

 

18:00 + Krystynę GIEJDZIAN – od siostry Haliny z rodziną

 

Sobota :(NMP z Góry Karmel)

7:00 + Ewę MAŚLANKĘ – od rodziny Szewczyków

7:00 + Mariannę MESJASZ – od siostry Heleny z Mariuszem i rodziną

 

18.00 + Krystynę GIEJDZIUN – od sąsiadów z bloku 65A

 

 

Niedziela: (XVI Niedziela Zwykła)

7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

9:00 + Krystynę i Romana GRODKOWSKICH – od siostry Urszuli
z mężem

 

10:30 Wiesława i Iwonę DULEWICZ w rocznicę ślubu

 

12:00 + Danutę i Tadeusza PODSTAWA

 

18:00 + Zenona RADZIEJOWSKIEGO, Stanisława, Irenę PASEK

 

 

PONIEDZIAŁEK   4.VII. 

7.00 + Zbigniewa IWANCZEWSKIEGO – od rodz. Chrząszcz

18.00 + Jerzego, Teresę SKORUSÓW

18.00 + Edwarda STEMPLEWSKIEGO

 

WTOREK   5.VII.

  7.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin przez wstawiennictwo św.

Joachima i św. Anny

18.00 + Edwarda STEMPLEWSKIEGO – od siostry Bożeny z rodz.

18.00 + Józefa KATA w 5. rocz. śm.

 

ŚRODA  6.VII.          bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

  7.00 + Jana GRZEBIENIA – od. rodz. Jachów

18.00 o Boże błog., potrzebne łaski i opiekę MB dla córki Karoliny

18.00 + Małgorzatę MOLENDĘ – od córki z rodz.

 

CZWARTEK   7.VII. 

7.00 + Urszulę, Józefa JÓŹWIKÓW – od rodz. Fiuków

18.00 + Józefa ZBOROWSKIEGO – od teściów Leszczyńskich

18.00 w int. Straży Honorowej NSPJ

 

PIĄTEK    8.VII.             św. Jana z Dukli, kapłana

7.00 + Jarosława ŻOŁNOWSKIEGO w 3. rocz. śm. – od siostry

15.00 + ks. Piotra PISARCZYKA

18.00 + Sławomira, Tadeusza, Helenę ZIÓŁKÓW

 

SOBOTA  9.VII.

  7.00 + Gabrielę KONIECZNĄ – od Józefa Raka z rodz. z Sobowic

18.00 + Krystynę GIEJDZIUN – od sąsiadów z bloku 65A

18.00 + Józefa ZBOROWSKIEGO – od rodz. Kubików

 

NIEDZIELA   10.VII.   XV Niedziela Zwykła

  7.00 + Annę, Stanisława LEDER

  9.00 + Donatę, Tadeusza ŚLUSARCZYKÓW

10.30  Zbiorowa za żywych:

o zdrowie, błog. Boże i potrzebne łaski dla:

* nowożeńców: Natalii i Wojciecha RAGANÓW, Patrycji i Artura WAWRZYŁÓW, Anity i Dariusza CIEPLUCHÓW, Katarzyny i Damiana KWAPICHÓW, Pauliny i Mateusza SZEWCZYKÓW

* oraz dla Grażyny i Tadeusza w 40. rocz. ślubu

* dla Karoliny i Pawła w 5. rocz. ślubu

* dla Marzeny i Grzegorza w 20. rocz. ślubu

12.00 + Mieczysława LESZKO w 9. rocz. śm., Stanisławę i Stanisława MUSIALIKÓW

18.00 + Zenonę, Jana KWOKÓW – od wnuczki Sylwii z rodz.