Intencje mszalne 27.05 – 02.06. 2024

27.05 Poniedziałek
7.00 + Annę BAŁYS – 18 greg.
7.00 + Halinę MORYS – od rodziny NOSKÓW z Ispu
18.00 + Wiesławę, Zdzisława KASPRZYKÓW
18.00 + Tadeusza LICHONIA – od sąsiadów
18.00 + Dariusza CISZOSKIEGO – w 3 rocznicę śmierci – od mamy z rodziną
28.05 Wtorek
7.00 + Annę BAŁYS – 19 greg.
18.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin: KŁOSOWICZ, SIMKA, KAPICA, powinowatych oraz dla wszystkich rodzin zaprzyjaźnionych i wrogich przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny
18.00 + Tadeusza LICHONIA – od swatowej Teresy ŻUCHOWSKIEJ z rodziną
18.00 + Renatę GOLONKA – od córki Anny, zięcia Daniela i wnuka Wojtka
18.00 + Andrzeja BUCZEK – od Asi z rodziną
29.05 Środa, Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy, wspomnienie
7.00 + Annę BAŁYS – 20 greg.
18.00 + Gerdę KAGAN – od sąsiadów z ulicy Bajana
18.00 + Zdzisława DUDŁAK – w 22 rocznicę śmierci – od żony
18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla x. Proboszcza  – z okazji 31 rocznicy święceń
30.05 Czwartek, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, uroczystość
7.00 + Annę BAŁYS – 21 greg.
9.00 + Wiesławę KOWALSKĄ – od córki Ewy z rodziną
10.30 + Janinę, Kazimierza KUKLIŃSKICH; + Łucję, Jana JESZKA
12.00

(około)

+ Halinę MORYS – od Teresy SKRABOT z Tarnowa
18.00 + Alinę AUGUSTYN – od sąsiadów
31.05 Piątek, Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny, święto
7.00 + Annę BAŁYS – 22 greg.
7.00 + Renatę GOLONKA – od kuzynki Agnieszki z mężem i z dziećmi
15.00 + Mariusza RUDKA – w upominku urodzinowym i imieninowym
18.00 + Lidię JAWOR – od córki, mamy i siostry
18.00 + Tadeusza LICHONIA – od Zofii ŁOMNICKIEJ z Piwnicznej Zdroju
01.06 Sobota, Św. Justyna, męczennika, wspomnienie, Dzień Dziecka
7.00 + Annę BAŁYS – 23 greg.
7.00 + Czesławę BŁAŻEJOWSKĄ – od Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i Żywego Różańca
7.00 W intencji Żywego Różańca
18.00 Msza za Żyjące i Zmarłe Dzieci
18.00 + Mariana ŚLUSARZ – od syna, synowej i wnuczka z żoną
18.00 + Stanisławę FLAGA – od Elżbiety i Stanisława CZARNIK z Czudca
02.06 Niedziela – IX Niedziela Zwykła
7.00 + Annę BAŁYS – 24 greg.
7.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 W intencji Żywego Różańca
9.00 + Bogusława MAŃKĘ – w 1 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi
9.00 + Sławomira MASŁOWSKIEGO – od rodziny KACZMARCZYK
10.30 Zbiorowa za Zmarłych
12.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Pana Adama – z okazji urodzin oraz dzieci: Cyryla – z okazji 5 rocznicy urodzin, a także Bernatki – z okazji 7 rocznicy urodzin
18.00 + Dorotę DYMEK – w 1 rocznicę śmierci

 

Zbiorowa za Zmarłych:

+ Annę KYĆ; + Stanisława MODLIŃSKIEGO; + Leszka WOJTANKA; + Małgorzatę KOBYLARZ; + Romana WĄTORA;

+ ………………………………………………………………………….

+ ………………………………………………………………………….

 

+ Renatę GOLONKA – od kuzyna Witolda GAŁUSZKA z żoną z Czańca;

+ Krzysztofa, Wandę, Marka, Jana, Józefa NOWAKÓW; + Andrzeja PAWLIKA; + Marię GORDON – od rodziny NOWAK;

+ Janinę JAKUBOWSKĄ – od rodziny ZASADZIŃSKICH;

+ Walerię, Antoniego, Zdzisława, Franciszka, Zmarłych z Rodzin: SOBÓR i JACHÓW;

+ Jana SZEWCZYKA – od Zakładu Pogrzebowego „Irys”;

+ Halinę URBANIAK – od Zakładu Pogrzebowego „Irys”;

+ Wandę NOWAK – od Zakładu Pogrzebowego „Irys”;

+ Jana CZEPCZOR – w 30 rocznicę śmierci – od żony z rodziną;

+ Małgorzatę, Lecha GROTOWSKICH – od córki z rodziną; + Annę, Dariusza, Damiana KUCZKOWSKICH – od siostry z rodziną; + Henrykę, Tadeusza MOJSZCZAK – od syna z rodziną; + Zmarłych z rodziny DAWIDÓW; + Annę GROTOWSKĄ; + Władysława ŁOJEK;

+ Piotra LATACZ – w 1 rocznicę śmierci – od żony i dzieci;

+ ………………………………………………………………………….

Intencje mszalne 20.05 – 26.05. 2024

20.05 Poniedziałek, Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, święto
7.00 + Annę BAŁYS – 11 greg.
7.00 + Renatę GOLONKA – od Piotra z rodziną z gór
18.00 + Marię KUBIK – od wnuczki Joanny z rodziną
18.00 + Tadeusza LICHONIA – od siostry Haliny z rodziną z Gorzowa Wielkopolskiego
18.00 + Mariannę PALIAN – w upominku urodzinowym – od wnuczki Katarzyny z rodziną
21.05 Wtorek
7.00 + Annę BAŁYS – 12 greg.
18.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin: KŁOSOWICZ, SIMKA, KAPICA, powinowatych oraz dla wszystkich rodzin zaprzyjaźnionych i wrogich przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny
18.00 + Danutę BARTOSIK; + Genowefę BARTOSIK
18.00 + Julię MIŚKIEWICZ – od Ireny z rodziną
18.00 + Franciszka FIRĘ – od Ewy z rodziną
22.05 Środa
7.00 + Zbigniewa SZAWICĘ – od rodziców i brata z rodziną
7.00 + Annę BAŁYS – 13 greg.
18.00 + Helenę, Władysława ROGOZ
18.00 + Michała CUBER – od siostry z mężem i synami
23.05 Czwartek, Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, święto
7.00 + Annę BAŁYS – 14 greg.
18.00 + Alinę AUGUSTYN – od sąsiadów
18.00 + Zuzannę – w 15 rocznicę śmierci; + Zdzisława – w 35 rocznicę śmierci; + Andrzeja – w 1 rocznicę śmierci WALCZAKÓW; + Bogusława BĄK – w 5 rocznicę śmierci – od rodziny
18.00 + Gerdę KAGAN – od sąsiadów z ulicy Bajana
18.00 + Tadeusza LICHONIA – od siostry Józi z rodziną z Gorzowa Wielkopolskiego
24.05 Piątek, Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, wspomnienie
7.00 + Annę BAŁYS – 15 greg.
7.00 + Halinę MORYS – od rodziny MORYSÓW z Ispu

 

15.00 + Mieczysława KIEŁBUSA – od szwagra Mariana KOLASA z rodziną
18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla x. Kamila WIERZBICKIEGO – z okazji 10 rocznicy święceń
18.00 + Barbarę WADYL – od syna Piotra z żoną i córką Moniką
25.05 Sobota
7.00 + Annę BAŁYS– 16greg.
7.00 + Teresę KUCYBAŁĘ – od córki z mężem – z okazji Dnia Matki
18.00 + Małgorzatę OKRZESIK – w 2 rocznicę śmierci – od męża z rodziną
18.00 + Stefanię MRÓZ
26.05 Najświętszej Trójcy, uroczystość, Dzień Matki
7.00 + Annę BAŁYS – 17greg.
7.00 + Stefanię, Jana CACMAN – od syna Stanisława z żoną
9.00 + Piotra PALUCHA – w 2 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi
9.00 + Józefę SZCZEPANEK – od syna i córki
10.30 + Zofię BANACH – z okazji Dnia Matki – od córek
12.00 + Halinę LESZKO – w 1 rocznicę śmierci – od córki i prawnuczki
12.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Pauliny – z okazji urodzin
18.00 Zbiorowa za Żyjące i Zmarłe Mamy

 

Intencje mszalne 13.05 – 19.05. 2024

13.05 Poniedziałek
7.00 + Annę BAŁYS – 4 greg.
7.00 + Mariana GĄDEK – w 28 rocznicę śmierci
18.00 + Marię KUBIK – od córki Agaty z mężem
18.00 + Tadeusza LICHONIA – od córki Barbary z rodziną
18.00 + Edwarda JANIKA – w 3 rocznicę śmierci – od żony; + Zmarłych Rodziców, Braci, Teściów
14.05 Wtorek, Św. Macieja Apostoła, święto
7.00 + Annę BAŁYS – 5 greg.
18.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin: KŁOSOWICZ, SIMKA, KAPICA, powinowatych oraz dla wszystkich rodzin zaprzyjaźnionych i wrogich przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny
18.00 + Mariana ŚLUSARZA – od sąsiadów z ulicy króla Kazimierza Wielkiego
18.00 + Józefa WAŁKA – od rodziny RUBIKÓW
18.00 + Marię KUBIK – od wnuka Jacka z rodziną
15.05 Środa
7.00 + Annę BAŁYS – 6 greg.
18.00 + Zofię OCHĘDZAN
18.00 + Zofię i Zbigniewa BANACH – od brata Zdzisława z rodziną
18.00 + Józefa SZCZAWIŃSKIEGO – w 11 rocznicę śmierci
16.05 Czwartek, Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski, święto
7.00 + Annę BAŁYS – 7 greg.
7.00 + Mieczysława KIEŁBUSA  – od Stefani FILUS z Bieńkówki
18.00 + Elżbietę DWORAK – od rodziny
18.00 + Zofię, Mariana, Ryszarda PIŁAT – od córki z mężem
18.00 + Tadeusza LICHONIA – od sąsiadów
17.05 Piątek
7.00 + Annę BAŁYS – 8 greg.
7.00 + Renatę GOLONKA – od Ani PASOŃ z rodziną
15.00 + Mateusza DUDKA – od sąsiadów
18.00 + Marię KUBIK – od wnuka Marcina z rodziną
18.00 + Czesławę, Karola KARAKUŁÓW; + Kazimierza SOWULĘ  – w 10 rocznicę śmierci
18.05 Sobota
7.00 + Annę BAŁYS – 9 greg.
7.00 + Czesławę BŁAŻEJOWSKĄ – od Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i Żywego Różańca
18.00 + Bronisławę CIEŚLIK – w 1 rocznicę śmierci
18.00 + Renatę GOLONKA – od Gosi z rodziną
18.00 + Jadwigę JANISZEWSKĄ i jej Zmarłych Rodziców
19.05 Zesłanie Ducha Świętego, uroczystość
7.00 + Annę BAŁYS – 10 greg.
7.00 + Elżbietę ŁAZORCZYK – w 6 rocznicę śmierci – od męża, córek z mężami i wnuków
9.00 + Marię, Mirosława SIEMIONKA – od synowej z rodziną
9.00 + Przemysława JANIKA – od koleżanek i kolegów z zakładu pracy żony
10.30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Gabriela – z okazji 17 rocznicy urodzin
12.00 PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
18.00 + Antoniego BIENIEC – od rodzin: PIĘTA i ŁĄTKA

 

Intencje mszalne 06.05 – 12.05. 2024

06.05 Poniedziałek, Świętych Apostołów Filipa i Jakuba, święto
7.00 + Renatę GOLONKA – od szwagra Edka z gór
7.00 + Edwarda BAŁYS– 28 greg.
18.00 + Tadeusza OSTALSKIEGO – od szwagra Pawła z rodziną
18.00 + Wacława CEMBRZYŃSKIEGO – od sąsiadów
18.00 + Helenę WAREC
07.05 Wtorek
7.00 + Edwarda BAŁYS – 29 greg.
18.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin: KŁOSOWICZ, SIMKA, KAPICA, powinowatych oraz dla wszystkich rodzin zaprzyjaźnionych i wrogich przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny
18.00 + Annę GRZYBOWSKĄ – od sąsiadów: ŁYP, HAŁADA, WARCHULSKA, WINNICKA
18.00 + Barbarę, Antoniego WADYL – od synów z żonami i dziećmi
18.00 + Mariannę, Zdzisława MESJASZ
08.05 Środa, Św. Stanisława, biskupa i męczennika, gł. patrona Polski, uroczystość
7.00 + Edwarda BAŁYS – 30 greg.
18.00 + Stanisława BARADZIEJA i Zmarłych z rodziny
18.00 + Stanisława BAŁDYSA – od żony, syna, córki z rodzinami
18.00 + Stanisławę GRAPA
09.05 Czwartek
7.00 + Władysławę, Antoniego DUDA – od rodzin: OKUROWSKICH, SEKSCIŃSKICH, PIELOCHÓW i WONDOŁOWSKICH
18.00 + Marię KUBIK – od sąsiadów z ul. Dworskiej 56
18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla x. Adriana – z okazji urodzin – od Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i Żywego Różańca
18.00 + Tadeusza LICHONIA – od sąsiadów
18.00 + Mateusza DUDKA – od wujka Jurka z rodziną
10.05 Piątek
7.00 + Annę BAŁYS – Pierwsza Msza Święta Gregoriańska
7.00 + Władysławę, Antoniego DUDA – od rodzin: OKUROWSKICH, SEKSCIŃSKICH, PIELOCHÓW i WONDOŁOWSKICH
15.00 Do miłosierdzia Bożego o przebłaganie za grzechy świata aby złagodzić i uśmierzyć gniew Boży oraz za zmarłych w czyśćcu cierpiących. + Czesławę PLES; + Zofię DYŃSKĄ
15.00 + Dariusza ŁÓJ – od mamy
18.00 + Marię KUBIK – od sąsiadów z ul. Dworskiej 56
18.00 + Tadeusza LICHONIA – od żony Marii
11.05 Sobota
7.00 + Annę BAŁYS – 2 greg.
7.00 + Tadeusza LICHONIA – od syna Pawła z rodziną
18.00 + Marię KUBIK – od rodziny AUGUSTYN z Ropczyc
18.00 + Czesławę BARDELSKĄ – od sąsiadów z ul. Dworskiej 50
18.00 + Danielę JASKÓŁKA – od sąsiadów z ul. Dworskiej 40
12.05 Wniebowstąpienie Pańskie, uroczystość
7.00 + Annę BAŁYS – 3 greg.
7.00 + Irenę, Emila MARCÓW
9.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Mirosława – z okazji 70 rocznicy urodzin
9.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Sandry – z okazji 18 rocznicy urodzin – od rodziców, chrzestnych, siostry, babci i Piotra
10.30 Zbiorowa za Żywych:

O bezpieczeństwo i Boża Opiekę przy pracy na torach

12.00 + Adolfa MISIAKA i Zmarłych z rodzin: MISIAKÓW i WILKÓW – od żony z rodziną
12.00 + Jadwigę, Stefana ZIAJA; + Zofię, Józefa BORZĘCKICH – od córki z rodziną i od syna z żoną
18.00 + Zofię BIERNAT i Zmarłych z rodzin: BIERNATÓW i HOPÓW

 

 

Intencje mszalne 29.04. – 05.05.2024

29.04 Poniedziałek, Świętej Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy, święto
7.00 + Tadeusza OSTALSKIEGO – od mamy z synem
7.00 + Edwarda BAŁYS – 21 greg.
18.00 + Julię MIŚKIEWICZ – od Jolanty i Romana PYRALSKICH
18.00 + Kacperka DZIURKA – od babci Rózi i dziadka Henia
18.00 + Edwarda PIETRASZKA – od żony i córek
30.04 Wtorek
7.00 + Edwarda BAŁYS – 22 greg.
18.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny
18.00 + Tadeusza OSTALSKIEGO – od szwagra Piotra z rodziną
18.00 + Marię KUBIK – od córki Urszuli z mężem
18.00 + Krzysztofa LEŻUCHA – od rodziców
01.05 Środa, Św. Józefa rzemieślnika 
7.00 + Edwarda BAŁYS – 23 greg.
7.00 + Krystynę PEROŃSKĄ
18.00 + Mieczysława KIEŁBUSA – od Ireny  i Mariana DROŻDŻ
02.05 Czwartek, Św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła, wspomnienie
7.00 + Edwarda BAŁYS – 24 greg.
7.00 + Tadeusza OSTALSKIEGO – od siostry Barbary z rodziną
7.00 O nawrócenie Bartłomieja i Beaty
18.00 W intencji Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa

 

03.05 Piątek, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, uroczystość
7.00 + Edwarda BAŁYS – 25 greg.
9.00 + Kazimierę, Kazimierza DĄBROWSKICH – od córki z mężem, dziećmi i wnukami
10.30 + Jerzego KUPCA – w 3 rocznicę śmierci – od żony i dzieci
12.00 + Edmunda FLASZA – w 12 rocznicę śmierci – od żony i córek; + Józefa, Mariannę GACÓW
18.00 + Józefa ZBOROWSKIEGO – w 2 rocznicę śmierci

 

04.05 Sobota, Św. Floriana, męczennika, wspomnienie
7.00 + Edwarda BAŁYS – 26 greg.
7.00 W intencji Żywego Różańca
7.00 O nawrócenie z nałogu alkoholizmu
18.00 + Mariana AUGUSTYNIAKA – w 8 rocznicę śmierci – od żony i dzieci
18.00 + Tadeusza OSTALSKIEGO – od szwagierki Ewy z rodziną
18.00 + Genowefę, Władysława SZUMNIAKÓW
05.05 VI Niedziela Wielkanocna
7.00 W intencji Żywego Różańca.

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Wandy CEBULSKIEJ – z okazji 90 rocznicy urodzin

7.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 + Stanisława KRZYŚCIAKA – w upominku imieninowym
9.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Stanisława CACMANA – z okazji imienin – od żony Urszuli
10.30 Zbiorowa za Zmarłych
12.00 + Edwarda BAŁYS – 27 greg.
12.00 + Marię STOLARSKĄ – w rocznicę śmierci
18.00 + Stefana, Tomasza, Natalię, Aleksandrę, Zbigniewa WOJTALÓW

 

Zbiorowa za Zmarłych:

+ Grzegorza MROZA; + Teresę BUDZYŃSKĄ; + Roberta ZARĘBĘ; + Jana SZEWCZYKA; + Edwarda BAŁYS; + Zofię BANACH; + Halinę URBANIAK

+ ………………………………………………………………………….

+ ………………………………………………………………………….

 

+ Jadwigę JANISZEWSKĄ; + x. Piotra PISARCZYKA; + x. Roberta SZULCZEWSKIEGO; + Dariusza DRZEWIECKIEGO;

+ Jerzego SZCZĘŚNIAKA – w 2 rocznicę śmierci – od żony, syna, synowej i wnuczek;

+ Zygmunta PIETRZYKA – w upominku imieninowym – od córek i syna z rodzinami;

+ Renatę GOLONKA – od kuzynki Moniki LEWANDOWSKIEJ z dziećmi z Czańca;

+ Rafała i Andrzeja ŚWIĘTEK;

+ Annę KACZMAREK – od mamy, siostry, siostrzeńca i Wojtka;

+ Tomasza TOKARCZYKA – 10 rocznicę śmierci – od żony i dzieci;

+ Andrzeja SOKÓŁ – od Zakładu Pogrzebowego „Irys”;

+ Wiesława DZWONEK – od Zakładu Pogrzebowego „Irys”;

+ Ewę ZĘBALA;

+ Barbarę, Stefana ZMARLAK;

+ ………………………………………………………………………….

Intencje mszalne 22.04– 28.04. 2024

22.04 Poniedziałek
7.00 + Zbigniewa SZAWICĘ  – w rocznicę śmierci – od rodziców i brata z rodziną
7.00 + Edwarda BAŁYS – 14 greg.
18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla x. Łukasza – od Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i Żywego Różańca
18.00 + Zmarłych Nauczycieli i Uczniów – od Piotra JACHYMA
18.00 + Lucynę KOSEK – od sąsiadów
23.04 Wtorek, Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, uroczystość
7.00 + Edwarda BAŁYS – 15 greg.
18.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin: KŁOSOWICZ, SIMKA, KAPICA, powinowatych oraz dla wszystkich rodzin zaprzyjaźnionych i wrogich przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny
18.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Barbary i Grzegorza WIERZBICKICH – z okazji 40 rocznicy ślubu
18.00 + Jerzego MUSIALIKA – w upominku imieninowym
18.00 + Janinę TUTAJ – w 15 rocznicę śmierci; + Zygmunta TUTAJ
24.04 Środa
7.00 + Edwarda BAŁYS – 16 greg.
18.00 + Leona – w 30 dzień po śmierci
18.00 + Helenę WAREC
18.00 + Antoniego BRODOWSKIEGO – od siostrzenic
18.00 + Tadeusza OSTALSKIEGO – od cioci Wiesi i kuzyna Sławka
25.04 Czwartek, Świętego Marka Ewangelisty, święto
7.00 + Edwarda BAŁYS– 17 greg.
18.00 + Józefę SZCZEPANEK – w 1 rocznicę śmierci; + Jarosława CISŁOWSKIEGO – w 2 rocznicę śmierci – od rodziny
18.00 + Tadeusza OSTALSKIEGO – od rodziny KWAŚNYCH
18.00 + Stanisława NOWAKA – w 4 rocznicę śmierci; + Feliksa NOWAKA – w 51 rocznicę śmierci; + Władysławę NOWAK – w 10 rocznicę śmierci – od syna z rodziną, Ewy i Anety z rodziną
18.00 + Mieczysława, Mieczysławę RYBAK – od córek z rodzinami
26.04 Piątek
7.00 + Edwarda BAŁYS– 18 greg.
15.00 + Julię MIŚKIEWICZ – od rodziny LASZCZYKÓW
18.00 + Lucynę KOSEK – od rodzin: PIOTROWSKICH, DERYCH, GRANEK
18.00 + Annę, Stanisława, Wiesława PACIOREK
18.00 + Tadeusza OSTALSKIEGO – od teściowej Eleonory z synem Wacławem
27.04 Sobota
7.00 + Edwarda BAŁYS – 19 greg.
7.00 + Mateusza DUDKA – od babci
18.00 + Jana CHWALIŃSKIEGO – w 60 rocznicę śmierci – od dzieci i wnuków
18.00 + Tadeusza OSTALSKIEGO – od żony Renaty z synem Kamilem
18.00 + Tadeusza OSTALSKIEGO – od szwagierki Grażyny
28.04 V Niedziela Wielkanocna
7.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Elżbiety i Waldemara – z okazji 40 rocznicy ślubu
9.00 + Stanisława, Krzysztofa BIAŁOŻYJ – od żony z rodziną
9.00 + Przemysława JANIKA – od Grażyny WELON z rodziną
10.30 + Tadeusza SZCZĘŚNIAKA – w 1 rocznicę śmierci
10.30 + Genowefę, Stanisława, Lucjana, Tadeusza, Henrykę, Mariannę; + Zmarłych z rodziny KOSIŃSKICH; + Zmarłego męża Ryszarda NOWAKOWSKIEGO
12.00 + Edwarda BAŁYS– 20 greg.
12.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Iwony i Wiesława DULEWICZ
18.00 + Mariana KURKA – od dzieci

 

Intencje mszalne 15.04.2024 – 21.04.2024

15.04 Poniedziałek
7.00 + Mieczysława KIEŁBUS – od Pawła i Iwony DROŻDŻ
7.00 + Edwarda BAŁYS – 7 greg.
18.00 + Janinę i Tadeusza ZAGAŁÓW – od córki Bożeny z rodziną
18.00 + Zbigniewa GAJDZIKA – od sąsiadów z bloku 50
18.00 + Czesławę BŁAŻEJOWSKĄ – od sąsiadów z ul. Dworskiej 32, klatka I
16.04 Wtorek
7.00 + Edwarda BAŁYS – 8 greg.
18.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin: KŁOSOWICZ, SIMKA, KAPICA, powinowatych oraz dla wszystkich rodzin zaprzyjaźnionych i wrogich przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny
18.00 + Elżbietę DWORAK – od uczniów z klasy VIIIB rocznik 1982
18.00 + Krzysztofa OJCZYKA – w 6 rocznicę śmierci
18.00 + Aleksandrę STANEK – w 5 rocznicę śmierci
17.04 Środa
7.00 + Edwarda BAŁYS – 9greg.
18.00 + Danielę JASKÓŁKĘ  – od córki Anny z rodziną
18.00 + Piotra LAMUS – od rodziny MOGIELNICKICH
18.00 + Alicję WAWRZYN – od Ewy i Janusza z rodziną
18.04 Czwartek
7.00 + Barbarę WADYL – od Rafała PASIELAK z rodziną
18.00 + Edwarda BAŁYS – 10greg.
18.00 + Julię MIŚKIEWICZ – od córki Beaty
18.00 + Mariannę, Władysława BASIAK; + Zofię, Henryka MUCHA
18.00 + Alicję WAWRZYN – od sąsiadów z bloku 12B
19.04 Piątek
7.00 + Edwarda BAŁYS – 11greg.
15.00 + Bożenę WĄŚ – od Jolanty WĄŚ z rodziną z Krakowa
18.00 + Julię MIŚKIEWICZ – od rodziny GĘGOTKÓW
18.00 + Alicję WAWRZYN – od bratowej z rodziną
20.04 Sobota
7.00 + Edwarda BAŁYS – 12greg.
7.00 + Tadeusza OSTALSKIEGO – od rodziny SIKORÓW
18.00 + Halinę SZIWA – od przyjaciół
18.00 + Julię MIŚKIEWICZ – od Piotra PANCZYKOWSKIEGO
21.04 IV Niedziela Wielkanocna
7.00 + Edwarda BAŁYS – 13greg.
9.00 + Jerzego FIUKA – od mamy z rodziną
10.30 + Jerzego, Gabrysię KONIECZNYCH; + Filipa, Monikę, Celinę, Stanisława DOBOSZÓW
10.30 + Józefa, Jarosława, Wojciecha KRZEPKOWSKICH; + Antoniego, Jana,  Mariannę, Lidię ŚWIEBODÓW
12.00 +Bogumiła HEBISZA – w 14 rocznicę śmierci – od córki Agnieszki z rodziną
12.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Marii i Bogusława – z okazji 40 rocznicy ślubu
18.00 + Zdzisława MARCA – od żony, synów, synowej i wnuczka

Intencje mszalne 08.04.2024 – 14.04.2024

08.04 Poniedziałek, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7.00 + Mariana ŚLUSARZ – od rodziny KOLMASÓW z Maluszyna
7.00 + Aleksandrę WILCZEK
18.00 + Tomasza JANISZEWSKIEGO – w rocznicę śmierci – od rodziny OLEJNIKÓW z Łodzi
18.00 + Przemysława JANIKA – od Marii JANIK z Oleśnicy z rodziną
18.00 + Elżbietę DWORAK – od sąsiadów
09.04 Wtorek
7.00 + Julię BAŁYS – Pierwsza Msza Święta Gregoriańska
18.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin: KŁOSOWICZ, SIMKA, KAPICA, powinowatych oraz dla wszystkich rodzin zaprzyjaźnionych i wrogich przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny
18.00 + Elżbietę DWORAK – od Magdaleny BILNIK– PLATA z rodziną
18.00 + Przemysława JANIKA – od rodziny MAJEWSKICH
18.00 + Wacława CEMBRZYŃSKIEGO – od sąsiadów
10.04 Środa
7.00 + Julię BAŁYS – 2 greg.
18.00 + Stanisława MOŻDZENIA – od wnuczki Mileny z rodziną
18.00 + Przemysława JANIKA – od koleżanek i kolegów z Liceum Zamojskiego
11.04 Czwartek
7.00 + Julię BAŁYS – 3 greg.
18.00 + Elżbietę DWORAK – od Pracowników Szkoły Podstawowej nr 9 w Sosnowcu
18.00 + Danielę JASKÓŁKA – od sąsiadów z ul. Dworskiej 40
18.00 + Czesławę BARDELSKĄ – od sąsiadów z ul. Dworskiej 50
18.00 + Włodzimierza KIJANKA – od córek i wnuczek
12.04 Piątek
7.00 + Julię BAŁYS – 4 greg.
15.00 + Danielę JASKÓŁKA – od syna Zbyszka
18.00 + Stanisława MOŻDZENIA – od wnuczka Bartosza z rodziną
18.00 + Elżbietę DWORAK
18.00 + Czesławę BARDELSKĄ – od siostry z rodziną
13.04 Sobota
7.00 + Julię BAŁYS – 5 greg.
18.00 + Stanisława WOŁEK – w 8 rocznicę śmierci
18.00 + Wiesławę KOWALSKĄ – od Heleny BASTA z rodziną
18.00 + Andrzeja NOWAKOWSKIEGO – w 3 rocznicę śmierci; + Zmarłych z rodzin PRYTÓW i NOWAKOWSKICH
14.04 III Niedziela Wielkanocna
7.00 + Julię BAŁYS – 6 greg.
9.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Roberta WOJTALI – z okazji urodzin
9.00 + Zbigniewa SROKOSZA – w 1 rocznicę śmierci – od rodziny
10.30 Zbiorowa za Żywych:

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Jana ZAPOROWSKIEGO – z okazji 18 urodzin – od rodziców i rodzeństwa

12.00 + Adolfa MISIAKA – w 13 rocznicę śmierci i w upominku imieninowym – od córki z mężem i rodziną
18.00 + Ryszarda REBETĘ – od mamy, siostry i siostrzenicy

 

Intencje mszalne 01.04.2024 – 07.04.2024

01.04 Poniedziałek Wielkanocny
7.00 + Mariannę, Tadeusza WICHER
9.00 + Euzebiusza – w 9 rocznicę śmierci, + Halinę CEBO
9.00 + Irenę ŁOŚ
10.30 + Antoniego BIENIEC  – od sąsiadów
12.00 + Henryka, Zenobię, Halinę GOMUŁKÓW; + Zmarłych z rodzin: GOMUŁKÓW, ŻELEZIKÓW, ADAMCZYKÓW, DZIWOSZÓW
18.00 + Andrzeja BORDĘ – od brata
02.04 Wtorek w Oktawie Wielkanocy
7.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny
18.00 + Damiana RUNO – od córki Oliwii
18.00 + Józefa WAŁKA – od rodziny KUBIKÓW
18.00 + Sławomira – w 12 rocznicę śmierci, + Tadeusza, Helenę ZIÓŁKÓW
03.04 Środa w Oktawie Wielkanocy
7.00 + Elżbietę DWORAK – od wychowanków z klasy VIII C
18.00 + Andrzeja BORDĘ – od rodziny PILAWSKICH
18.00 + Przemysława JANIKA – od rodziny z Bodzentyna
18.00 + Stanisława MOŻDZENIA – od żony i synowej
04.04 Czwartek w Oktawie Wielkanocy
7.00 + Czesławę BŁAŻEJOWSKĄ – od Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i Żywego Różańca
18.00 W intencji Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.00 + Józefa KOZIEŁ – w 3 rocznicę śmierci
18.00 + Damiana RUNO – od siostry Pauliny z mężem Łukaszem
05.04 Piątek w Oktawie Wielkanocy
7.00 + Marka SARNIAK
15.00 Do miłosierdzia Bożego o przebłaganie za grzechy świata aby złagodzić i uśmierzyć gniew Boży oraz za zmarłych w czyśćcu cierpiących

+ Mariusza, Czesława RUDKA

+ Jadwigę JANISZEWSKĄ; + x. Piotra PISARCZYKA; + x. Roberta SZULCZEWSKIEGO

18.00 + Barbarę WADYL – od Iwony LESZCZYŃSKIEJ  z rodziną
18.00 + Damiana RUNO – od siostry Natalii z mężem Jakubem
06.04 Sobota w Oktawie Wielkanocy
7.00 W intencji Żywego Różańca
7.00 + Teresę JACHYM; + Władysławę, Bolesława MISIAK
18.00 + Przemysława JANIKA – od córek Karoliny i Jagody
18.00 + Mieczysława KIEŁBUSA
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Teresy na dalsze lata życia – z okazji urodzin
07.04 Niedziela Miłosierdzia Bożego
7.00 W intencji Żywego Różańca
7.00 + Dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 + Antoniego PALMĄKĘ – w 12 rocznicę śmierci; + Bernadetę PALMĄKA – od córki
10.30 Zbiorowa za Zmarłych
12.00 +Jerzego OLKUSZEWSKIEGO – w 5 rocznicę śmierci – od żony, wnuków i prawnuków
12.00 + Janinę, Wiesława WIECZORKÓW; + Piotra, Pelagię DAMSKICH; + Zmarłych z tych Rodzin
18.00 + Marzenę BOBULA – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Sosnowcu

Zbiorowa za zmarłych:

+Alinę AUGUSTYN; + Zenobię KACPRZAK; + Halinę LEWINOWSKĄ; + Janinę JAKUBOWSKĄ; + Elżbietę MASOŃSKĄ; + Annę WOJTCZUK; + Marka RYBA; + Andrzeja SOKÓŁ; + Marka AUGUSTYNIAKA; + Wiesława DZWONEK; + Jana PIOTROWSKIEGO;

+ Marka MUSIALIKA.

 

+ Daniela KAJCA – w 8 rocznicę śmierci; + Mariannę KAJCA – od córek z rodzinami;

+ Katarzynę MANIARA – z okazji rocznicy śmierci – od córki z rodziną;

+ Marię KUBIK – od Zakładu Pogrzebowego „Irys”;

+ Annę GRZYBOWSKĄ – od Zakładu Pogrzebowego „Irys”;

+ Mateusza DUDKA – od Zakładu Pogrzebowego „Irys”;

+ Renatę GOLONKA – od kuzynki Marceliny MAJKA z rodziną z Chybia;

+ ………………………………………………………………………….

 

Intencje mszalne 25.03.2024 – 31.03.2024

25.03 Wielki Poniedziałek
7.00 + Elżbietę DWORAK – od Zakładu Pogrzebowego „Irys”
7.00 + Bożenę SOBICZEWSKĄ – od sąsiadów
17.00 + Stanisławę FLAGA – od Doroty i Zbigniewa CZUPRYŚ z rodziną
17.00 + Damiana RUNO – od rodziny BUCZKÓW
17.00 + Zbigniewa GAJDZIKA – od sąsiadów z bloku 50
26.03 Wielki Wtorek
7.00 + Barbarę WADYL – od Marii i Mariana WADYL z Krakowa z rodzinami
17.00 + Lucynę KOSEK – od wnuczka Rafała z żoną i synem
17.00 + Stanisławę FLAGA – od Janusza i Elżbiety BOBER z rodziną
17.00 + Damiana RUNO – od rodziny RUNÓW
17.00 Wynagradzająca za grzechy przeciw rodzinie i życiu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodzin przez wstawiennictwo św. Joachima i św. Anny
27.03 Wielka Środa
7.00 + Elżbietę DWORAK – od Jolanty i Roberta BILNIK
17.00 +Ryszarda MROZA
17.00 + Stanisławę FLAGA – od rodziny PAKUSÓW
28.03 Wielki Czwartek
18.00 Za Parafian
18.00 Za Parafian
18.00 W intencji kapłanów – od Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i Żywego Różańca
18.00 W intencji kapłanów o mądrość i świętość
18.00 + Grażynę, Zdzisława GRABOWSKICH
18.00 + Damiana RUNO – od Rodziców
29.03 Wielki Piątek
18.00 Liturgia Męki Pańskiej
30.03 Wielka Sobota
20.00 Za Parafian
20.00 Za Parafian
20.00 + Irenę i Zygmunta CHMIELAN
20.00 + Edmunda SKRODZKIEGO – od córki
20.00 + Czesławę BŁAŻEJOWSKĄ – od sąsiadów z ul. Dworskiej 32, klatka I
20.00 + Sylwię, Leszka ROSIŃSKICH; + Barbarę WALAŚ
31.03 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
6.00 + Annę, Eugeniusza BIEROŃSKICH; + Genowefę, Bronisława MULARCZYKÓW
9.00 + Władysławę i Witolda ZDONKÓW – w rocznicę śmierci; + Zmarłych z rodzin: ZDONKÓW i FLISOWSKICH
9.00 + Halinę KAWNIK – od syna z rodziną
10.30 + Henryka KASZA – od rodziny
12.00 + Anielę GĄSIOR – w rocznicę śmierci
17.00 + Wacława CEMBRZYŃSKIEGO – od Zakładu Pogrzebowego „Arka” z Dąbrowy Górniczej