Ogłoszenia duszpasterskie

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W dzisiejszą niedzielę zostaje przeprowadzona zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, będącą żywym pomnikiem Jana Pawła II. Głównym zadaniem fundacji jest gromadzenie środków na stypendia dla zdolnej lecz ubogiej młodzieży.

  2. Taca z dzisiejszej niedzieli wspomoże Papieskie Dzieła Misyjne.

  3. Spotkania indywidualne rodziców dzieci pierwszokomunijnych z ks. proboszczem rozpoczną się od listopada. Za tydzień podamy szczegółowe informacje.

  4. Wzorem ubiegłych lat postanowiliśmy wydać kolejną edycję naszego kalendarza. Tym razem kalendarz prezentuje życie duszpasterskie naszej parafii w ostatnim roku. Został on przygotowany w dwóch formatach: mniejszy kosztuje 25 zł., większy 30 zł. Kalendarze możemy nabywać w sklepiku parafialnym. Tam też możemy się zaopatrzyć w dewocjonalia, książki i kwiaty.

  5. W zakrystii oraz w kancelarii przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Prosimy o wyraźne wypisanie na kartkach nazwisk zmarłych oraz zaznaczenie, czy mają to być wypominki całoroczne, czytane w każdą niedzielę przed Mszą o godzinie 10.30 czy oktawalne, czytane w czasie różańca przed Mszami oktawalnymi w listopadzie. Dziękujemy za składane przy tej okazji ofiary.

  6. Przypominamy, że w przyszłym tygodniu wypada zmiana czasu z letniego na zimowy, będzie miało miejsce dokładnie w nocy z soboty 29 października na niedzielę 30 października i wtedy nasze zegarki z godziny 3:00 przestawiamy na 2:00.