1. Przeżywając Wielki Post staramy się zachować ducha pokuty. Okazją do dodatkowej modlitwy będzie udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej (piątek po Mszach o 15.00 i 17.00) i Gorzkich Żali (niedziela 16.30); okazją do jałmużny – dzisiejsza zbiórka na wsparcie polskich misjonarzy; okazje do postu – rezygnacji z różnych przyjemności możemy sobie znajdować samodzielnie.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Wszystkie tradycyjne nabożeństwa o zwykłych porach.
  3. W środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na pierwsze spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania. Ze względu na trzecią falę pandemii spotkanie odbędzie się w kościele, byśmy mogli zachować odpowiedni dystans.
  4. Przypominamy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o indywidualnych spotkaniach z księdzem proboszczem. Pozostało już niezbyt wiele czasu.
  5. Dzisiaj ofiarą do puszek wspieramy polskich misjonarzy. Dziękujemy za Waszą hojność.
  6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego postu. Poprowadzi je ks. Dariusz Salamon, proboszcz parafii Sercańskiej na Środuli.