1. W środę przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte o 7.00 i 18.00. Szczególną modlitwą otaczamy wszystkie osoby, które żyją konsekracją zakonną. Modlimy się o nowe powołania do życia zakonnego z naszej diecezji. W czasie mszy św. błogosławieństwo świec i procesja. Ofiary zbierane w tym dniu do puszek są przeznaczone na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych. W tym dniu kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili i oddali nasze ankiety synodalne Zostaną one bardzo dokładnie przeanalizowane. Najbliższe spotkanie zespołu synodalnego oraz osób chcących się zaangażować w życie parafii odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godzinie 18.00 na plebanii. Spotkanie ma charakter otwarty, zapraszamy wszystkie osoby chętne do dołączenia. Będziemy rozmawiać na temat ankiet oraz bieżących wydarzeń z życia parafii.
  4. Główna zelatorka zaprasza wszystkich należących do wspólnoty Żywego Różańca na bardzo ważne zebranie wszystkich, którzy mogą na nie dotrzeć, w następną niedzielę po Mszy św. porannej. Spotkanie odbędzie się w salce na wikariacie o godz. 8.00. Obecność obowiązkowa.
  5. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rekolekcjach powołaniowych, które będą miały miejsce w dniach od 25 – 27 lutego 2022 roku w seminarium w Częstochowie. Tegoroczne rekolekcje będą przebiegać pod hasłem: „Oni spotkali Boga i poszli za nim”. Podczas nich przyjrzymy się wspólnie kilku biblijnym bohaterom i ich powołaniom. Będzie czas na modlitwę, spowiedź, rozmowę i wspólne spędzenie czasu wolnego.
  6. Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy przyjęli nas z wizytą kolędową. Kolędę zakończyliśmy w minioną sobotę. Dokładniejsze podsumowanie przedstawimy w przyszłą niedzielę w ogłoszeniach i na stronie internetowej parafii.