1. W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane w polskiej tradycji świętem Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie świec odbędzie się na wszystkich Mszach świętych. Gromnice można nabyć także w naszej kwiaciarni.  Tego dnia dodatkowa Msza święta o godzinie 9.00.  2 lutego jest również Dniem Życia Konsekrowanego. Ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych. Kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd.
  2. W piątek po porannej Mszy świętej prosimy osoby chętne do pomocy przy rozbieraniu świątecznej dekoracji kościoła.
  3. 3 lutego z racji wspomnienia św. Błażeja biskupa i męczennika  po mszach tradycyjne błogosławieństwo i modlitwa przeciw chorobom gardła.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych o zwykłych porach, przypominamy też o Komunii świętej w pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą z Mszy świętych.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejną niedzielę zwykłą w ciągu roku, jest to także dzień wspomnienia św. Agaty dziewicy i męczennicy, po niedzielnych mszach poświęcenie chleba oraz soli.
  6. Dziś pracę w naszej parafii rozpoczyna nowy organista, pan Tadeusz Barylski. Jest on absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie organów oraz Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie fortepianu. W swoim dorobku artystycznym ma liczne koncerty oraz dwie płyty zawierające utwory od Bacha po współczesną muzykę organową nagrane w Krzeszowie i na Jasnej Górze. Posiada także doświadczenie w prowadzeniu chórów kościelnych. Prowadzi klasę fortepianu w Zespole Szkół Muzycznych w Tychach. Panu Tadeuszowi życzymy długiej i owocnej pracy w naszej wspólnocie.