1. W związku z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów, które wchodzi w życie 20 kwietnia 2020 roku,  wg którego w miejscach kultu religijnego będzie mogła przebywać jednocześnie jedna osoba na 15 m2 powierzchni, pragniemy poinformować, że powierzchnia użytkowa naszego kościoła wynosi 1100 m2 i w związku z tym podczas wszelkich obrzędów sprawowanych wewnątrz naszego kościoła (msza święta, nabożeństwa, spowiedź święta i inne sakramenty) może przebywać jednorazowo maksymalnie do 73 osób. Od 16 kwietnia b.r., osoby przebywające w kościołach i kaplicach, mają obowiązek zakrywania ust i nosa za pomocą części odzieży, przyłbicy, albo maseczki.
  2. Z racji rozpoczynającego się dzisiaj Tygodnia Miłosierdzia zapraszamy każdego dnia od jutra na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w naszym kościele o godzinie 15.00. Rozpoczynamy je jutro, by mogło wziąć w nim udział więcej osób.
  3. W związku z sytuacją epidemii musimy zrezygnować z majowego terminu I Komunii świętej. O nowym terminie postaramy się poinformować jak najszybciej, gdy tylko wyjaśni się jak długo potrwają poszczególne obostrzenia.