1. Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy Okres Wielkanocny. Gdyby ktoś jeszcze nie wypełnił obowiązku spowiedzi i Komunii wielkanocnej, może to zrobić do przyszłej niedzieli, czyli do Uroczystości Trójcy Świętej.
 2. W poniedziałek obchodzimy święto NMP Matki Kościoła, natomiast w czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za kapłanów oraz o liczne powołania.
 3. W sobotę przypada 33. rocznica święceń kapłańskich Księdza Biskupa Artura Ważnego. Pamiętajmy
  o modlitwie w intencji Księdza Biskupa, aby dobry Bóg darzył naszego Pasterza obficie swoim błogosławieństwem, a święci patronowie Albert i Rafał nieustannie wypraszali potrzebne łaski.
 4. Z okazji Dnia Matki w niedzielę 26 maja o godzinie 18.00, , odbędzie się Msza Święta za nasze żyjące
  i zmarłe Mamy. Intencje można zgłaszać w zakrystii, kancelarii, mailowo lub telefonicznie.
 5. 30 maja wypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Jak zawsze odbędzie się procesja do czterech ołtarzy. Bardzo prosimy, by przygotować ołtarze w tradycyjnych miejscach. Gdyby z którymś
  z ołtarzy były problemy, prosimy o zgłoszenie ich do księdza proboszcza.
 6. 29 maja naszą parafię i dekanat odwiedzi Ksiądz Biskup Artur Ważny. O godzinie 18.00 będzie sprawował Mszę świętą w naszym kościele. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału. Więcej szczegółów podamy za tydzień.
 7. W niedzielę 2 czerwca chcemy urządzić piknik rodzinny. Przygotowujemy wiele atrakcji nie tylko dla najmłodszych, lecz także dla całych rodzin. Każda osoba, która chciałaby włączyć się w pomoc w organizacji imprezy proszona jest o kontakt z ks. proboszczem. Panie będziemy prosić tradycyjnie o upieczenie ciast. Więcej informacji za tydzień.