1. Jutro przypada święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Módlmy się za ich wstawiennictwem, aby była ona wierna swoim chrześcijańskim korzeniom, a także o pokój na naszym kontynencie. W tym dniu modlimy się również za zakochanych i narzeczonych prosząc dla nich o Boże prowadzenie.
  2. W naszej akcji poznawania Ewangelii św. Łukasza aktualnie czytamy rozdziały 10-20. Za tydzień podamy przykładowe pytania do tych rozdziałów. Poprzednie znajdziecie w ogłoszeniach z zeszłego tygodnia na naszej stronie internetowej.
  3. Zapraszamy do udziału w rozpoczynającym się 9. marca kursie Alpha. Jest to cykl spotkań przy kolacji poświęconych rozmowom na temat wiary. Kurs będzie się odbywał w restauracji Piast w Sosnowcu, a więc niedaleko nas. Udział w nim jest bezpłatny. Link do zapisów znajdziemy m. in. na naszej stronie internetowej oraz na banerze umieszczonym na ogrodzeniu kościoła. Zainteresowane osoby prosimy, by nie odkładały zapisów na ostatni moment, gdyż jest już sporo chętnych, a restauracja ma ograniczoną liczbę miejsc.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę z racji niedzieli inwestycyjnej. O ich przeznaczeniu mówiliśmy szczegółowo przed tygodniem.