1. W środę przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona jest na wsparcie działalności Stolicy Apostolskiej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek jak zwykle odwiedziny chorych z Komunią świętą.
  3. Zakończył się rok szkolny i kolejny rok pracy duszpasterskiej. Dziękujemy wszystkim grupom i wspólnotom z naszej parafii za zaangażowanie zarówno w formację duchową jak i działalność duszpasterską. W ciągu wakacji będą się nadal odbywały spotkania modlitewne Odnowy w Duchu Świętym. Początek w piątek o godzinie 19.00 w auli obok plebanii.
  4. W czasie wakacji pamiętajmy o uczestnictwie w niedzielnej Mszy świętej. Dzieci wyjeżdżające na kolonie i obozy rodzice powinni zaopatrzyć w specjalne oświadczenia, dzięki którym będą miały zagwarantowaną możliwość uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.
  5. Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na wakacyjne rekolekcje 149 godzin. Odbędą się one w dniach 10-13 lipca w parafii św. Floriana w Sosnowcu-Zagórzu. Każdy rekolekcyjny dzień rozpoczynać się będzie Eucharystią o godz. 18:00, a po niej o godz. 19:00 zapraszamy na konferencje i modlitwę uwielbienia. W ramach rekolekcji przewidziano również takie atrakcje jak kino letnie, warsztaty o relacjach czy wspólne świętowanie przy grillu. Szczegóły na stronie: 149godzin.pl
  6. W związku z rozpoczęciem wakacji i sezonem urlopowym od jutra kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu w godzinach od 16.00 do 17.30 oraz w sobotę od 9.00 do 10.00. Godziny Mszy świętych nie ulegają zmianie.