1. W piątek, 16 lipca przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Góry Karmel.

  1. Za dwa tygodnie, 25 lipca, będziemy obchodzić odpust parafialny ku czci św. Joachima. Suma odpustowa będzie o godzinie 12.00. Już dziś zapraszamy wszystkich Parafian i gości do wspólnej modlitwy i uzyskania łaski odpustu. Ponieważ w tym czasie wypada również wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, w dniu odpustu po wszystkich Mszach odbędzie się święcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczamy jak zwykle na środki transportu dla polskich misjonarzy na całym świecie.

  1. Przypominamy, że w każdy czwartek jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od zakończenia wieczornej Mszy świętej do godziny 21. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w ciszy. Dziękujemy osobom, które modliły się w ostatnich tygodniach.

  1. Spotkania uwielbienia wspólnot Odnowy w Duchu Świętym odbywają się w naszej parafii w lipcu w każdą niedzielę o godzinie 19.00. Mają one charakter otwarty, mogą w nich uczestniczyć wszyscy chętni. Na spotkania zapraszamy do auli w budynku obok plebanii.

  1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na sfinansowanie wykonanego remontu kaplicy na cmentarzu. Dziękujemy ofiarodawcom, także tym wpłacającym na konto parafii. Numer konta znajdziemy na naszej stronie internetowej.

  1. Przypominamy o zapisach do udziału w Pielgrzymce Zagłębiowskiej. Możliwość zapisania się i bliższe informacje w zakrystii lub kancelarii parafialnej, która czynna jest w tygodniu codziennie od 16.00 do 17.30 oraz w soboty od 9.00 do 10.00.