1. Dzisiaj w całym Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Ubogich. W polskich parafiach zbieramy dziś ofiary do puszek. Wesprą one działanie organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie, która prowadzi dzieła charytatywne na całym świecie.
  2. Wczoraj przypadał dzień imienin ks. Witolda Pękalskiego, który pomaga w duszpasterskiej pracy w naszej parafii. W jego intencji odprawiona jest Msza święta dzisiaj o godzinie 7.00. Ks. Witold zmaga się w tej chwili z chorobą i potrzebuje naszego modlitewnego wsparcia. Prosimy o pamięć o nim także w waszych modlitwach.
  3. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla, która jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Za dwa tygodnie zaczniemy Adwent.
  4. 19 listopada 2022 o godz. 16:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Będzin Arena odbędzie się koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z okazji 100 rocznicy przyłączenia Śląska do Polski – wstęp wolny. Koncert jest współorganizowany przez naszą diecezję przy okazji obchodów jubileuszu jej 30-lecia.