1. Dziś XXXIII niedziela zwykła. Za tydzień obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla, będzie to równocześnie ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  2. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  3. Przypominamy, że w związku z pandemią nie odbywają się spotkania grup w salkach parafialnych, natomiast możliwe jest odbywanie spotkań w kościele. W poniedziałek odbędzie się spotkanie grupy modlitewnej o godzinie 16.00, w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od zakończenia Mszy wieczornej do godziny 21.00, w piątek spotkanie uwielbienia wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Święty Jan.
  4. Wszystkie Msze święte i nabożeństwa w naszym kościele odbywają się normalnie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Zachowujemy dystans, zakładamy maseczki. Komunia święta udzielana jest najpierw na rękę po prawej stronie kościoła, a następnie do ust po lewej lub – jeśli jest więcej księży – jeden rozdaje komunię na dłoń, inni do ust. Transmisję internetową z każdej niedzielnej Mszy świętej można oglądać za pośrednictwem naszej strony parafialnej. Jest ona przeznaczona dla osób starszych, chorych, będących na kwarantannie lub w przymusowej izolacji. Osoby zdrowe, niebędące w grupie ryzyka, zapraszamy do udziału we Mszy świętej w kościele.
  5. Dziękujemy osobom, które w tym trudnym czasie wspierają działanie naszej parafii czy to przez ofiary składane na tacę, czy też wpłacane na konto parafii. W czasie, gdy uczestniczy w liturgii połowa osób, które dotychczas przychodziły do kościoła, parafii trudniej jest prowadzić normalną działalność, utrzymać i remontować budynki czy też wypłacić pensje pracownikom.
  6. Dziękujemy za udział w dzisiejszej liturgii zarówno tym, którzy uczestniczą w niej w kościele, jak i tym przed monitorami komputerów. Wszystkim życzymy zdrowia, pokoju serca na ten trudny czas oraz dobrego świętowania niedzieli.