1. Dzisiaj po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na wspólne kolędowanie z naszym chórem parafialnym „Lutnia”.
  2. W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Szczególną modlitwą otaczamy wszystkie osoby, które żyją konsekracją zakonną. Modlimy się o nowe powołania do życia zakonnego z naszej diecezji. W czasie Mszy świętych będzie obrzęd błogosławieństwa świec. Dodatkowa Msza święta będzie odprawiona o godzinie 9.00, jest też normalnie Msza o 15.00 jak w każdy piątek. Ofiary zbierane w tym dniu do puszek są przeznaczone na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych. Również w piątek kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Dziękujemy wszystkim osobom i rodzinom, które przyjęły nas w swoich mieszkaniach i domach. Dzięki Waszej otwartości udało nam się odwiedzić ponad 1/3 mieszkańców naszej parafii. Dziękujemy za okazję do wspólnej modlitwy, miłą atmosferę, często bardzo ciekawe rozmowy. Dziękujemy zwłaszcza tym, którzy angażują się na co dzień w życie naszej wspólnoty. Składamy również serdeczne „Bóg zapłać” za przekazane ofiary pieniężne, dzięki którym możemy podjąć kolejne prace remontowe oraz nie martwić się o bieżące funkcjonowanie parafii.
  5. Zachęcamy do lektury „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, a także naszej parafialnej gazetki „Głos Joachima”. Jest do nabycia przy wyjściu z kościoła za dobrowolną ofiarę.