1. Dziękujemy wszystkim Parafianom i Gościom za bardzo liczny udział w uroczystościach Triduum Paschalnego – w Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę.
  2. Dziękujemy osobom, które posprzątały na święta kościół (na nasz apel o pomoc odpowiedziało pięć osób), pomogły w przygotowaniu ciemnicy i grobu, złożyły ofiarę na kwiaty. Dziękujemy chórowi parafialnemu i Panu Organiście, wspólnotom parafialnym, ministrantom i lektorom, dzięki którym nasza liturgia wyglądała pięknie. Scholi dziecięcej dziękujemy za piękną adorację przy grobie.
  3. W ramach Sosnowieckich Dni Muzyki Znanej i Nieznanej w naszym kościele odbędzie się koncert chóru chłopięcego Pueri Cantores Sancti Nicolai. W programie między innymi utwory Haendla i Mozarta. Na koncert zapraszamy w przyszłą niedzielę, 24 kwietnia o godzinie 19.00. Wstęp wolny. Szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie.
  4. Nadal prowadzimy zbiórkę żywności o długim czasie przydatności, chemii gospodarczej, produktów dla dzieci i ubrań na pomoc dla uchodźców wojennych z Ukrainy. Serdecznie dziękujemy w ich imieniu wszystkim, którzy dotąd tak hojnie włączyli się w zbiórkę.
  5. Prasa katolicka do nabycia na stojaku przy wyjściu z kościoła. Nasz sklepik i kawiarenka będą czynne od środy po świętach, serdecznie zapraszamy. Przy wyjściu z kościoła możemy zabrać drugi numer naszej gazetki parafialnej. Możemy złożyć symboliczną ofiarę na pokrycie kosztów druku.
  6. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy błogosławionych Świąt Wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Chrystus opromienia Wasze życie swoją łaską i pozwala doświadczać swego błogosławieństwa nie tylko w czasie świąt, lecz także w całym Waszym życiu.