1. W czwartek rozpoczynamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan..
  2. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Słowa Bożego. Przy okazji kolędy często wyciągamy z półki Pismo święte. Niech ono już zostanie na wierzchu i zachęca nas do częstego sięgania do niego.
  3. W przyszłym tygodniu obchodzimy w niedzielę Dzień Babci, a po nim w poniedziałek Dzień Dziadka. Msza Święta zbiorowa za Zmarłe Babcie i Zmarłych Dziadków odbędzie się w niedzielę, 21 stycznia o godzinie 17.00 w kościele parafialnym. Intencje do tej Mszy można zgłaszać w zakrystii, kancelarii parafialnej, telefonicznie lub drogą mailową.
  4. W tym tygodniu zrealizowaliśmy zakup maszyny sprzątającej do kościoła. Koszt urządzenia to ponad 18 500 zł. Ze środków zebranych 6 i 7 stycznia, przekazanych przelewem na konto parafii lub w czasie wizyty kolędowej zebraliśmy już prawie 11 000 zł. Potrzebujemy jeszcze ponad 7 000 by zapłacić całą fakturę. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Urządzenie możemy zobaczyć w zakrystii.
  5. W najbliższą sobotę, w związku z kolędą, kancelaria będzie czynna, podobnie jak wczoraj od 8.00 do 9.00. W pozostałe dni bez zmian.
  6. Kolędę planujemy zakończyć 25 stycznia. Tego też dnia możemy odwiedzić osoby, które nie mogły przyjąć wizyty w wyznaczonym czasie. Mogą się one zgłosić w zakrystii lub kancelarii podając adres i numer telefonu. Kiedy będziemy znali liczbę chętnych, skontaktujemy się i doprecyzujemy godzinę odwiedzin.
  7. Kandydatów do bierzmowania, którzy uczestniczą w grupie przygotowującej się do tego sakramentu zapraszamy na chwilę po Mszy do zakrystii. Otrzymają tam zaproszenie na następne spotkanie.