1. W nadchodzącym tygodniu patronować nam będą w poniedziałek święci Paweł Miki i Towarzysze, męczennicy japońscy, w piątek św. Scholastyka dziewica. W sobotę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes.
  2. Bardzo dziękujemy Paniom oraz Panom za pomoc w sprzątaniu kościoła z dekoracji bożonarodzeniowych.
  3. Zbliża się czas naszych rozliczeń z Urzędem Skarbowym, każdy z nas może przekazać 1.5% podatku na cele dobroczynne. Jeden z naszych parafian Pan Mirosław Haraś jest podopiecznym fundacji „Sedeka”. Misją Fundacji jest pomoc potrzebującym. Wspiera osoby starsze, niepełnosprawne, zagrożone wykluczeniem społecznym, dotknięte przez los. Zachęcamy do pomocy fundacji oraz naszemu parafianinowi, którego znamy z naszego kościoła. Więcej informacji na ulotkach znajdujących się w starej części kościoła.
  4. W sobotę z okazji wspomnienia Matki Bożej z Lourdes specjalna Msza święta o godzinie 9.00 w czasie której nastąpi udzielenie sakramentu chorych. Zapraszamy serdecznie osoby starsze i chore. Przed Mszą okazja do spowiedzi. Zastanówmy się także, czy osoby starsze chore, które nie wychodzą ze swoich domów a które znamy, mają dostęp do świętych sakramentów. Niech ten tydzień będzie dla nas okazją do poszukania w swoim otoczeniu ludzi chorych i troski o ich życie sakramentalne. W każdy pierwszy piątek odwiedzamy chorych z komunią świętą oraz sakramentami spowiedzi oraz namaszczenia chorych.
  5. Życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i opieki Bożej na cały nadchodzący tydzień.