1. Dzisiaj Trzecia Niedziela Zwykła, obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego, a także Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się w intencji pracowników mass mediów o ich rzetelność i uczciwość w przekazywaniu i komentowaniu codziennych informacji.
  2. Jutro Święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W środę jak zawsze nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek zapraszamy na Mszę św. do św. Józefa, a w piątek o 19.00 w kościele spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.
  4. Dzisiaj dzień solidarności z Chorwacją. Kraj ten nawiedziło niedawno trzęsienie ziemi, w którym siedem osób poniosło śmierć, wiele zostało rannych, a tysiące straciły dach nad głową. Wspieramy Chorwatów naszą modlitwą, a przy wyjściu z kościoła możemy ich także wesprzeć ofiarą składaną do puszki.
  5. Dziękujemy osobom, które w ostatnim czasie zaprosiły nas z wizytą kolędową. Te spotkania były naprawdę wartościowe i pełny życzliwości. Chcielibyśmy zakończyć nasze odwiedziny w najbliższych trzech dniach:

W poniedziałek odwiedzimy mieszkańców ul,. Braci Mieroszewskich oraz Chrobrego.

We wtorek: ul. Bajana, Kwiatowa, Kazimierza Wielkiego, Kowalskiego, Krzywoustego, Żwirki i Wigury, pozostałe osoby z ul. Sikorskiego.

W środę: ul. Popiełuszki, pozostałe z Dworskiej i Modrzewiowej, oraz Jagiełły i Sokolskiej.

Każda wizyta poprzedzona jest informację telefoniczną dzień wcześniej. Podajemy w niej orientacyjną porę odwiedzin. Gdyby się tak zdarzyło, że ktoś z osób zapraszających nas został pominięty, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z parafią. W takim wypadku umówimy się indywidualnie na spotkanie w dogodnej dla rodziny porze.