1. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych, które są odprawiane po wieczornej Mszy świętej zarówno w tygodniu, jak i w niedzielę.
  2. W sobotę 28 maja zapraszamy na wyjazd parafialny w góry. Na trasę wycieczki wybraliśmy Skrzyczne, wejście od strony Szczyrku. Koszt wyjazdu to jedynie pokrycie kosztu transportu busem lub autokarem, w zależności od ilości chętnych. Posiłek we własnym zakresie w schronisku. Zapisy przyjmujemy dzisiaj w zakrystii i do końca tego tygodnia w kancelarii.
  3. 5 czerwca (niedziela), zapraszamy wszystkich Parafian na piknik rodzinny na terenie obok Drogi Krzyżowej. Mile widziane wszelkie inicjatywy związane z pomocą: będziemy potrzebować chętnych do upieczenia kilku lub kilkunastu ciast, panów do obsługi grilla, osoby chętne do poprowadzenia zabaw dla dzieci, malowania twarzy, osoby do obsługi stołów z ciastem i napojami. Przyda się każda para rąk. Wśród atrakcji pikniku mamy nadzieję zmieścić obecność straży pożarnej i policji, możliwość przejażdżki konnej lub w przyczepie zabytkowego motocykla, grill, zabawy dla dzieci i całych rodzin, smaczne poczęstunki i napoje bezalkoholowe. Osoby, które chciałyby pomóc prosimy o kontakt z ks. proboszczem lub ks. Robertem. Dziękujemy tym, którzy już wyrazili deklarację pomocy. Od dziś módlmy się wspólnie o dobrą pogodę.
  4. Następne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy zostali dopuszczeni do tego sakramentu w tym roku odbędzie się w poniedziałek, 23 maja o godzinie 19.00.