1. W niedzielę za tydzień przypada wspomnienie MB z Lourdes – dzień chorych. O godzinie 9.00 będzie Msza święta z obrzędem udzielenia sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy o umożliwienie chorym i starszym dotarcia do kościoła. Może ktoś jest w stanie zaproponować podwiezienie samochodem sąsiadowi lub sąsiadce?
  2. Przypominamy, że możliwość skorzystania z sakramentu pojednania jest w tygodniu przed każdą Mszą poranną i wieczorną, w niedzielę na początku Mszy. O obecności księdza w konfesjonale informuje zapalone światło.
  3. Szopki, które robiły dzieci na konkurs i dotąd ich nie odebrały można wziąć ze starego kościoła jeszcze przez najbliższy tydzień. Potem zostaną przeniesione do magazynu.
  4. Zapraszamy do udziału w kolejnym kursie Alpha organizowanym przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym „Miasto ocalenia”. Kurs rozpoczyna się 21 lutego o godzinie 18.30 w Sosnowcu, w pałacu Schoena przy ul. Chemicznej 12. Jest to cykl spotkań dających okazję do rozmowy na temat wiary przy smacznym posiłku. Udział w kursie jest bezpłatny. By zostać uczestnikiem należy się zapisać telefonicznie pod numerem 786 635 685 lub przez stronę miastoocalenia.pl/alpha . Te informacje widnieją w ogłoszeniach w gablocie i na stronie internetowej.