1. W czwartek obchodzimy święto poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej, katedry Ojca świętego i matki wszystkich kościołów świata.
 2. W sobotę przypada 105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie. Msza święta w intencji Ojczyzny będzie odprawiona tego dnia o godzinie 17.00.
 3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII odbędzie się
  w najbliższą środę o godzinie 18.00 w salce na wikariacie. Obecność jest obowiązkowa.
 4. Do środy włącznie o godzinie 16.00 odmawiamy różaniec w intencji zmarłych wspominanych w wypominkach oktawalnych, o godzinie 17.00 jest odprawiana Msza święta w ich intencji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy nie tylko tych, którzy zamówili wypominki.
 5. Dzisiaj o godzinie 18.00 zapraszamy na koncert w wykonaniu naszego chóru parafialnego. Szczegóły znajdziemy na plakatach. Wstęp jest oczywiście wolny. Warto posłuchać jak zmieniło się brzmienie naszego chóru w ciągu ostatnich miesięcy.
 6. Przypominamy, że po zmianie czasu Msza święta wieczorna jest odprawiana  godzinie 17.00,  a kancelaria po południu jest czynna od 18.00 do 19.00. Możliwość spowiedzi w tygodniu przed rozpoczęciem każdej Mszy świętej, a w niedzielę na początku Mszy. Zachęcamy do korzystania.
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich Niedzieli
  i Gościa, a także naszej gazetki parafialnej.
 8. Na plebanię przybłąkały się dwa czarne koty. Wyglądają na zadbane
  i posiadające właścicieli. Jeśli komuś uciekły lub zaginęły podobne koty, prosimy o kontakt z ks. proboszczem lub którymś z księży pracujących
  w naszej parafii.