1. Jutro przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w kościele będą odprawione o zwykłych porach, jak w każdą niedzielę, z tym, że w związku ze zmianą czasu, Msza wieczorna od jutra odprawiana jest o godzinie 17.00. Natomiast w kaplicy na cmentarzu Msza święta będzie jutro odprawiona o godzinie 9.00 i 12.00. Od jutra rozpoczynamy też Różaniec i Msze święte za zmarłych wymienionych w wypominkach oktawalnych. Początek różańca o godzinie 16.00. Tak będzie każdego dnia, przez całą oktawę, czyli przez 8 dni.
  2. We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Tego dnia oprócz Mszy w kościele, odprawionych jak zwykle o 7.00 i 17.00 będzie Msza święta w kaplicy na cmentarzu o godzinie 12.00, a po niej procesja z różańcem za zmarłych.
  3. Przez całą oktawę uroczystości Wszystkich Świętych możemy zyskać raz dziennie odpust zupełny nawiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych, oraz w intencjach ojca świętego. Odpust taki może uzyskać jedynie osoba będąca w stanie łaski uświęcającej. Ze względu na pandemię Penitencjaria Apostolska, podobnie jak rok temu, zdecydowała, że odpust ten można uzyskać również w inne, dowolnie wybrane 8 dni listopada. W Dzień Zaduszny odpust uzyskujemy nawiedzając kościół lub kaplicę i odmawiając tam „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, oraz wypełniając zwykłe warunki. Również i ta możliwość została przez papieża poszerzona na inny, dowolnie wybrany przez nas dzień listopada.
  4. Aby zyskać duchowe dobra dla zmarłych powinniśmy się duchowo przygotować. Kiedy umyte i ozdobione są groby naszych bliskich, zadbajmy, aby równie czyste i piękne były nasze dusze. Zachęcamy w tych dniach do spowiedzi i Komunii świętej. Zwłaszcza, że w oktawie przypadają również pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W uroczystość Wszystkich Świętych będziemy na cmentarzu zbierać na wypominki. Będzie także, tradycyjnie, prowadzona zbiórka ofiar na utrzymanie seminarium duchownego w Częstochowie. Ze względu na małą liczbę kleryków tę zbiórkę przeprowadzimy sami. Z góry dziękujemy za Waszą hojność.
  6. W związku ze zmianą czasu i pory wieczornej Eucharystii, kancelaria parafialna będzie czynna od godziny 15.00 do 16.30 już od najbliższego wtorku.