1. We wtorek przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Ten dzień niech nam przypomina, że wszyscy jesteśmy zaproszeni do lektury i rozważania Pisma Świętego.
  2. W czwartek przypada wspomnienie św. Ojca Pio. Po Mszy świętej będzie nabożeństwa z obecnością relikwii świętego. Odtąd takie nabożeństwa ku jego czci będą się odbywały każdego 23 dnia miesiąca, jak to jest w tradycji wielu parafii. Jest to mała zmiana w porównaniu z dotychczasowym zwyczajem, prosimy o zwrócenie na nią uwagi.
  3. Przypominamy, że spotkania wszystkich grup duszpasterskich odbywają się w tej chwili w normalnym trybie. Zapraszamy do powrotu do aktywności wszystkich członków i nowe, chętne osoby.
  4. W tym roku planujemy wydanie kalendarza parafialnego, którego tematem będą postaci świętych uwiecznione na figurach i obrazach w naszej świątyni. Kalendarz chcemy wydać w październiku. Dochód z jego sprzedaży będzie przeznaczony na kontynuację prac remontowych wokół naszej świątyni i w jej wnętrzu. Po zakończeniu odtworzenia części ogrodzenia terenu wokół kościoła planujemy zorganizowanie we wnętrzu świątyni kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu. O szczegółach poinformujemy, gdy prace będą już zaawansowane.
  5. Młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania prosimy o pozostanie na krótką chwilę po zakończeniu Mszy świętej.