1. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
  2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła.
  3. W czwartek będziemy obchodzić święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie szczególnie o naszych duszpasterzach, a także o wszystkich kapłanach, których spotkaliśmy w swoim życiu.
  4. Od jutra kontynuujemy okres liturgiczny zwykły, czyli X tydzień zwykły.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
  6. Za półtora tygodnia uroczystość Bożego Ciała. Prosimy już teraz o pomyślenie o przygotowaniu ołtarzy w tradycyjnych miejscach. Konstrukcje pod ołtarze zostały w tym roku odnowione i wzmocnione, zostaną tak jak zwykle dostarczone na miejsce. Gdyby z budową któregoś ołtarza były jakieś problemy, prosimy o zgłoszenie tego jak najszybciej do księży, wtedy zorganizujemy potrzebną pomoc. Więcej informacji za tydzień.
  7. Dzisiaj o godzinie 15.00 rozpoczniemy nasz pierwszy rodzinny piknik parafialny. Przygotowaliśmy wiele atrakcji nie tylko dla najmłodszych: mamy słodki poczęstunek i grill, możliwość przejażdżki na kucykach dla dzieci, zabytkowe motory, pokaz sprzętu strażackiego, warsztaty artystyczne, florystyczne oraz ze zdrowego żywienia, możliwość bezpłatnego przebadania wzroku, karaoke, zabawy dla dzieci i całych rodzin prowadzone przez animatorów. Pan Bóg pobłogosławił nam piękną pogodą, weźmy ze sobą koce lub karimaty do siedzenia na trawie. Piknik odbywa się na terenie przy wejściu na drogę krzyżówą.
  8. Tegorocznych kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek. Spotkanie rozpoczniemy Mszą świętą o godzinie 18.00 i nabożeństwem czerwcowym. Natomiast uczniów z klas VII, którzy w tym roku nie idą do bierzmowania oraz osoby, które w tym roku nie zostały dopuszczone do tego sakramentu zapraszamy na spotkanie w piątek o godzinie 19.00.